AEL feston Vitin e Ri

AEL feston Vitin e Ri

Kjo feste kete vit ju dedikohet vetem femijeve, atyre qe me gjallerine dhe ciltersine e tyre na e bejne jeten me te bukur 🙂
Lojera, kercime, kenge dheeeeeee…. surprizen me te bukur e zbulojme per ta NESER ♥
Te dashura mama,
Ne mendojme dhe propozojme qe veshja e femijeve te kete temen e festave. Nje kapuc babagjyshi, kordele, ose nje pulover me motive te vitit te ri do te ishte shume e kendshme ?
P.s. kjo eshte me deshire.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.